אודות המרכז

מרכז י.ה.ל*ם  מפתח ומפעיל מערך סדנאות והרצאות להורים, ארגונים ועובדים במגוון נרחב של תכנים ונושאים

הקליניקה בהוד השרון

רח' האירוס 10 הוד השרון

HHClinic2-crop

הקליניקה בראשון לציון

רח' זדל 5 ראשון לציון

אודות המרכז

את מרכז י.ה.ל.*ם יזמה והקימה אוסנת וינר, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, אשת חינוך ותיקה ומנחת קבוצות בכירה בשנת 2004, בשיתוף אגף החינוך של עיריית הוד השרון, משרד החינוך, האגף לחינוך מבוגרים, ומכללת סמינר הקיבוצים. 

המרכז עבר הפרטה, והרחיב את שירותיו וקשריו עם מערכות וארגונים נוספים.המרכז מאפשר למשפחה, האחראית להכנתו של הילד לחברה, לסייע להבשלתו ולהשתלבותו החברתית ולהוציא את המיטב שבו. חלק מחזון המרכז להפוך את “ההדרה ההורית” להעצמה הורית שתשאיר את ההוויה המשפחתית מועשרת ומחוזקת ותאפשר חיזוק התפתחות וצמיחה של כל בני המשפחה. 

מרכז י.ה.ל.*ם מציע טיפול אישי, זוגי ומשפחתי, סדנאות להורים ,סדנאות למתבגרים, הרצאות והשתלמויות לארגונים במגוון נרחב של נושאים העוסקים בתקשורת מקדמת, אסרטיביות, פיתוח חוסן נפשי, העצמה אישית,  בהורות ומשפחה ומציאת האיזונים בין קרירה ומשפחה .

האני מאמין שלנו

אנו במרכז רואים את האדם חיובי ביסודו, ייחודי ומכוון לצמיחה ולמימוש עצמי .
כל אחד/ת מסוגל/ת להגיע למימוש היכולות הטמונות בו/ה בכל גיל ומתוך כל סיטואציה ומשבר.
החזון: לחזק ולטפח את הקשרים בתוך המשפחה ואת היחסים הבינאישיים מחוצה לה.
המרכז שם כמטרה את שיפור מצבו של הילד, בן הזוג והמשפחה, בין אם מבחינת הרווחה הנפשית, ההתפתחות האישית, ובין אם בהסתגלותו החברתית.
התוכניות מאפשרות שיפור המודעות העצמית ליכולות הטמונות בנו, רכישת מיומנויות הקשורות לשיפור היחסים הבין אישיים תוך למידת טכניקות לפתרון קונפליקטים ויישוב סכסוכים.
ההתקדמות מושגת על ידי פגישות אישיות, סדנאות והשתלמויות.

נורית שיפמן .M.A, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, יועצת חינוכית, מנחת קבוצות. מדריכת הורים וצוותי חינוך.
יהודית פלבנר .M.A, בניהול מערכות חינוכיות, ניסיון ניהולי 22 שנים, מנהלת לשעבר של קריית החינוך קציר רחובות, בוגרת בי"ס לעובדי הוראה בכירים, קורס צמרות, ליווי והכשרת מנהלים באבני ראשה.

הצוות

צוות המרכז הינו בעל ידע, הסמכה וניסיון מקצועי רב בתחום כדי להבטיח מתן מענה הולם, תוך אבחון מהיר והתאמת הטיפול לצרכים של כל אחד.
הוא כולל מנחי קבוצות הורים מוסמכים, מטפלים משפחתיים מומחים, בעלי תואר שני במקצוע טיפולי (פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ייעוץ חינוכי) ובעלי ניסיון אישי רב מאוניברסיטת תל-אביב ומהמכונים המובילים בארץ. כל חברי הצוות רואים בחוויות של הצלחה והעלאת תחושת המסוגלות האישית וההורית חשיבות עליונה וחלק ממטרות הטיפול.
המטפל והטיפול מותאמים למטופל ולמשפחה לאחר אינטייק ראשוני.

צוות המרכז מאפשר

  • שיפור התקשורת בין בני הזוג וחידוש האינטימיות
  • סיוע להורים בהתמודדות עם אתגר גידול הילדים
  • העצמה אישית והעצמת הסמכות ההורית
  • רכישת כלים לתקשורת בין אישית מקדמת במערכת המשפחתית והחברתית

אנשי המרכז מחויבים לסודיות ופרטיות מלאה, ומידע על הטיפולים אינו מדווח לגורמים חיצוניים, זאת בכפוף לחוק

אנחנו רוצים
לשמוע ממך!
054-752649